Заява на поселення до гуртожитку на 2022/2023 навчальний рік

УВАГА МЕШКАНЦЯМ ГУРТОЖИТКІВ!!!

З МЕТОЮ ЕФЕКТИВНОГО ФУНКІОНУВАННЯ ГУРТОЖИТКІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, СВОЄЧАСНОЇ ЇХ ПІДГОТОВКИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА НЕДОПУЩЕННЯ ПОРУШЕНЬ УМОВ ДОГОВОРІВ НАЙМУ ЖИЛОЇ ПЛОЩІ В ГУРТОЖИТКУ, ПРОСИМО УСІХ СТУДЕНТІВ, ЯКІ МЕШКАЮТЬ У ГУРТОЖИТКАХ, ДО 12.08.2022 РОКУ НАДІСЛАТИ ЗАЯВИ НА ПОСЕЛЕННЯ НА 2022-23 Н.Р.  через цю форму. Необхідно скачати форму заяви, написати її від руки та скан/фото прикріпити до цієї форми.

Якщо заяви не буде подано, кімнату необхідно звільнити до 29 серпня 2022 р.

За довідковою інформацією звертатися it@hneu.net, або телеграм @itdekanat

Форма подачі заяв: https://docs.google.com/forms/

Якщо у Вас є підстави (пільги) для безоплатного проживання у гуртожитку, подайте заяву через цю форму

P.S.
Новий навчальний рік буде розпочато в он-лайн форматі (дистанційно). Враховуючи це, передивіться свою потребу у гуртожитку. Відповідно до нормативних актів університету, якщо Вам за Вашою заявою надане ліжко-місце, потрібно здійснювати оплату за гуртожиток. Враховуючи нинішню складну (і небезпечну) ситуацію вирішувати Вам – чи доцільно оплачувати гуртожиток, якщо в ньому потім не жити.
У тому випадку, якщо Ви зараз не поселилися, а пізніше може виникнути потреба у поселенні – можна буде поселитися до гуртожитку ХНЕУ у звичайному порядку через звернення до деканату.