Особливості вступу на ІТ-спеціальності в заклади вищої освіти

24 квітня 2024 року Харківський ІТ Кластер провів онлайн-конференцію, щодо  особливостей вступу до ЗВО на ІТ-спеціальності!

Експертами виступили

Удовенко Сергій Григорович — завідувач кафедри інформатики та комп’ютерної техніки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктор технічних наук, професор.

Єрохін Андрій Леонідович — декан факультету комп’ютерних наук, заступник голови приймальної комісії Харківського національного університету радіоелектроніки

Харченко Вячеслав Сергійович  Лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, Заслужений винахідник України, завідувач кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», д-р техн. наук, професор.

Жолткевич Григорій Миколайович — декан факультету математики і інформатики Каразінського університету. Доктор технічних наук, професор.

Шаронова Наталія Валеріївна — завідувач кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», доктор технічних наук, професор.

Розглянуто питання