Ірина Глущенко здобула перемогу у конкурсі електронних постерів з протидії торгівлі людьми

Ірина Глущенко, студентка факультету інформаційних технологій Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, здобула перемогу у конкурсі електронних постерів, присвяченому темі протидії торгівлі людьми. Цей захід був організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту міста Харків у співпраці з місцевими навчальними закладами та громадськими організаціями.

Ірина презентувала свій електронний постер на круглому столі, який відбувся 2 травня 2024 року, зібравши велику кількість учасників та експертів у галузі прав людини. Її робота, що висвітлює важливі аспекти боротьби з цим глобальним викликом, була високо оцінена за оригінальність підходу та глибину дослідження.

Факультет інформаційних технологій пишається досягненнями своїх студентів і вітає Ірину з заслуженою перемогою. Ми підтримуємо її подальші зусилля в науковій діяльності та сподіваємося на її нові успіхи в майбутньому!