ДВА ДИПЛОМИ ПЕРЕМОЖЦІВ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ 9-го ХАРКІВСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ РЕКЛАМИ!

У листопадні-грудні 2023 року наш університет приймав у себе 9-й Харківський студентський фестиваль реклами, який став найбільшим регіональним студентським фестивалем реклами і за кількістю робіт, і за представленістю регіонів України. У Фестивалі взяли участь 207 учасників із понад 50 закладів освіти з Харкова, Києва, Одеси, Львова, Чернівців, Маріуполя та інших міст. У Журі Фестивалю працювали компетентні фахівці рекламної та маркетингової галузі.

До складу переможців Творчого конкурсі Фестивалю увійшли дві студентки освітньої програми “Технології електронних мультимедійних видань” (керівник д. е. н. Потрашкова Л.В.):

ЛАВРОВА АНАСТАСІЯ, студентка 2 курсу, отримала ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ за ІІІ місце у номінації “Друкована реклама”!

ПАЗЮРА КАТЕРИНА, студентка магістратури, отримала ДИПЛОМ ПЕРЕМОЖЦЯ за ІІІ місце у номінації “Відеореклама”!

Вітаємо дівчат з перемогою у конкурсі!

Бажаємо подальших перемог!