Cтажування у компанії Google Ireland у місті Дублін

Студент 4 курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Іван Караваєв успішно пройшов стажування у компанії Google Ireland у місті Дублін.

Під час свого стажування Іван успішно впровадив нові можливості  для внутрішньої системи безперервного розгортання програмного забезпечення. Також впродовж стажування ним були опановані нові технології та процеси, які компанія застосовує під час розробки та підтримки програмного забезпечення. Незважаючи на складність завдання проект було завершено у повному обсязі, вчасно та відповідно до стандартів компанії Google.

Керівник стажування від компанії Google Ireland Oleg Sharoyko висловив подяку Харківському національному економічному університету ім. С.Кузнеця за якісну підготовку студентів.

Kharkiv_national_university_economicsЗавантажити