Богдан Луговий виборює ІІ місце на міжнародному конкурсі!

Богдан Луговий, студент факультету інформаційних технологій Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, здобув ІІ місце на престижному Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації завдань сталого розвитку”.

Конкурс, що відбувся в 2023/2024 навчальному році, зібрав представників з численних університетів з усього світу, де студенти демонстрували свої дослідження, зосереджені на різних аспектах сталого розвитку. Богдан представив свою роботу, яка отримала високу оцінку від журі завдяки її актуальності, науковому підходу та внеску в розвиток соціальних наук.

Факультет інформаційних технологій пишається досягненнями своїх студентів та з нетерпінням чекає на подальші їх успіхи. Вітаємо Богдана з визначною перемогою та бажаємо йому нових наукових звершень!