Послідовність для поселення до гуртожитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

Інформація щодо термінів поселення до гуртожитків Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – очікується.

1. Написати заяву на ім’я декана факультета з проханням посприяти у поселені до гуртожитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (пишеться в деканаті, форма заяви).

2. Заповнити договір на проживання у 2 екземплярах (заповнюється у директора «Студмістечка»).
+38(057)702-05-22 – директор «Студмістечка» Клок Олексій Петрович, пров. Інженерний, 4. Гурт. № 5 “П’ятірочка”,  1-й поверх, каб. 6

3. Написати дві заяви (заповнюється у директора «Студмістечка»).

4. Отримати направлення на поселення до Юридичної академії (у директора «Студмістечка»).

Додаткові документи для поселення

1. Фото 3*4 – 3 шт.

2. Копія паспорта

3. Копія квитанції про сплату за проживання мінімум за 4 місяці (1 місяць 1500 грн.)

АДРЕСА ГУРТОЖИТКУ: м. Харків, просп. Людвіга Свободи, 53

КОМЕНДАНТ: Попов Андрій Анатолійович